O nás

HISTORIE

Historie Lipbled​Začátky dnes velmi úspěšné společnosti W a Weinzettl, s.r.o. byly velmi prosté. Zakladatel firmy Petr Weinzettl st. načerpal zkušenosti u rakouské firmy, zabývající se výrobou a montáží dřevostaveb a samozřejmě i interiérových dveří. V roce 1994 si otevřel společně se svým synem první prodejnu zabývající se nákupem a prodejem interiérových dveří a zárubní.  Od roku 1996 firma začala dovážet dveře a zárubně od německé firmy PRÜM, která se řadí mezi největší výrobce dveří v Německu.

Avšak z důvodu stále se zvyšující poptávky po rozšíření dosavadní nabídky interiérových dveří jsme začali hledat dalšího dodavatele kvalitních interiérových dveří, kdy po dlouhém hledání volba padla na slovinskou firmu LIP BLED d.o.o.

Naše spolupráce s dodavatelem dveří lipbled,  firmou LIP BLED d.o.o. začala v roce 2012. Firma LIP BLED d.o.o. se řadí mezi největší výrobce dveří ve Slovinsku a její historie se datuje od roku 1948, kdy byly  v jejich závodu v krásném slovinském městě Bled, vyrob​eny první dveře a zárubně. Pro výrobu interiérových dveří si pečlivě vybírají vysoce kvalitní dřevo, ze kterého tvoří ty nejkrásnější dveře lipbled. Důkazem  je i certifikace PEFC. (Dveře lipbled pochází z lesů Imageobhospodařovaných trvale udržitelným způsobem a kontrolovaných zdrojů.)


SOUČASNOST

Dnes má firma W a Weinzettl, s.r.o. 5 svých vlastních vzorkových prodejen (v Praze, Brně, Ostravě, Táboře a Bratislavě) a více než 70 prodejců po celé České republice. Cílem naší firmy je na český trh distribuovat kvalitní interiérové dveře za přijatelné ceny a získat si tak co nejširší základnu spokojených zákazníků.

 

SLUŽBY

  • Nabízíme vám kompletní služby v oblasti dodávek dveří a zárubní značky lipbled.
  • Poradíme vám s výběrem, provedeme zaměření stavebního otvoru a vámi vybrané  dveře včetně kování dodáme a namontujeme.
  • Samozřejmostí je profesionální a odborný přístup z naší strany.
  • Na výrobky lipbled se taktéž vztahuje zákonná 2 letá záruční lhůta.
  • Zaměření stavby a zpracování cenové nabídky je pro vás zcela ZDARMA.

Neváhejte se proto na nás obrátit s žádostí o pomoc s výběrem či zpracováním cenové kalkulace. 

Tým W a Weinzettl, s.r.o. 2015

W a Weinzettl, s.r.o. - zaměstnanci